Top

Dlaczego Ad Astra?

Pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie prowadzenia grup na szlakach pielgrzymkowych na całym świecie, między innymi we Włoszech, Grecji, Turcji, Portugalii, Hiszpanii, Gruzji, Armenii, Meksyku i przede wszystkim w Ziemi Świętej.

10 lat na rynku

Doświadczeni bibliści, teolodzy i historycy

Sprawdzone programy pielgrzymek

Rozumiemy naszych klientów

Gwarancja niezapomnianych przeżyć

Pielgrzymki nasza pasja

Jesteśmy przekonani o tym, że prawdy chrześcijańskiej wiary i dzieje naszej religii lepiej można poznać i głębiej przeżyć, gdy dotrzemy do miejsc, które stały się areną poszczególnych wydarzeń.

Nasza oferta

Nasza oferta skierowana jest w sposób szczególny do Parafii. Zapraszamy do kontaktu Duszpasterzy, którzy planują zaproponować swoim wiernym „ rekolekcje w drodze” – jak często nazywamy i przeżywamy wspólne pielgrzymowanie. Każda oferta przygotowywana jest zgodnie z życzeniami i możliwościami grupy, według sugestii Księdza Organizatora. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zapytania, oferujemy wyjazdy autokarowe i samolotowe, zapewniamy najwyższą jakość serwisu i profesjonalnych przewodników.

Z pielgrzymim pozdrowieniem!

Zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą także pielgrzymów indywidualnych. Zapraszamy serdecznie! Z pielgrzymim pozdrowieniem, Zespół Ad Astra

You don't have permission to register